עורך דין לפציעות אישיות בניו ג’רסי

מומחי עורכי דין פגיעה אישית בניו ג’רזי
בית | תחומי התמחות | צוות שלנו | פרופיל משרד | הלקוחות שלנו | הצלחה | צור קשר
ברוכים הבאים לאתר של עורכי הדין בניו ג’רזי, ריקי Bagolie ואלן פרידמן, מתמחה בפיצוי ניזקי גוף ועבודה.
הנה שש סיבות עיקריות מדוע נפגעי תאונות פציעה ובני משפחותיהם להשתמש בשירותים של עורכי דין של פרידמן Bagolie לייצג אותם – ולכן אנחנו מקווים שתעשו את אותו הדבר!
סיבה ראשונה: אתם נהנים מהניסיון שלנו.
Bagolie פרידמן הוא משרד עורכי דין הממוקמים בניו ג’רזי עם משרדים בניו יורק, ניו ג’רזי ופלורידה. עורכי דין ניזקי הגוף שלנו הגן בהצלחה על קורבנות של הנאשמים מול משקל או חברות גדולות. אנו גאים להיות מועמד כעורכי דין הטוב ביותר של ניו ג’רזי.
סיבה שנייה: אנו מייצגים בתביעות הנובעות מעורכי דין ניזקי גוף תאונות רכבת תאונות אוטובוס תאונות משאית תאונות דרכי תאונות אסונות פציעות תאונות תאונות מטוס באוויר שיוט במעבורת ספינת תאונות ויותר נזק פציעה החג פגיעות מוח חוט השדרה התעללות ברנס קטיעות הזנחת ילדים בבתי אבות ועבירים רפואיים מכוניות מסוכנות מכשירים רפואיים הלקויים ביותר המסוכנים על פגמים פגומים סמים תעשייתיים מכונות ועוד
סיבה שלישית: אנו מייצגים אותך במקרים של תאונות עבודה ומחלות מקצוע, ובם: חשיפה סרטן מחלות הריאה Asbestosis מזותליומה לכימיקלים רעילים ועוד פיצוצים
הסיבה רביעית: אנו מגנים על הזכויות המשפטיות שלך.
יש לנו מוניטין שלנו על ידי זוכה נצחונות נגד נאשמים רבי עוצמה. יש לנו הניסיון, משאבים ואומץ כדי להגן עליך. אורחים יכולים ליהנות מהנוחות של ידיעת שעורכי הדין של פרידמן Bagolie מילאו את כל הנהלים המשפטיים בשמך ומתייחסים אליך באמפתיה ובכבוד.
הסיבה החמישית: אנו מציעים תקשורת קלה.
יש לקרוא למשרד עורכי דין המתמחים בפציעה או תאונות שגורמות לך עצבים אישיים? אל תדאגו, אנחנו נגישים. כאשר אתם קוראים לנו, אנחנו לא מסרבים לדבר איתך. אנחנו לא נחייב אותך לתקשר איתך. אנו עושים not’ll לשאול שאלות מביכות. אנחנו לא לשים את הלחץ כדי לקבל מינוי. אתה יכול אפילו, אם תרצה, שלח לנו דוא”ל.
סיבה שישית: אתה תיהנה מחוסר דמי ערבות שלנו.
Bagolie פרידמן הוא משרד עורכי דין לאנשים כמוך וכמוני. ההתייעצות הראשונה שלך היא תמיד בחינם. העמלות שלנו מורכבות אחוז מהכסף שנקבל. אנו מציעים ערבות זו של היעדר דמי: אנו מבטיחים כי עורכי הדין שלנו לא לגעת אגורה בדמי, אלא אם כן היינו מנצחים במקרה שלך ואתה לגעת בכסף.
על ידי גלישה באתר זה, מצפה למצוא תוכן שנכתב באנגלית, בנוסף, כל ההתכתבות התייחסה אלינו חייב להיות באנגלית.
לחץ כאן כדי להיכנס!
הרשמה לידיעון
ג’רזי סיטי
648 Avenue ניוארק
ג’רזי סיטי, ניו ג’רזי 07,306
(201) 656-8500
1 (866) -333 ל3529
info@bagoliefriedman.com
CLIFTON
157 אקרמן שדרת קליפטון, ניו ג’רזי 07,011
(973) 546-5414
ניו יורק
רחוב אלון 377
גן העיר
ניו יורק 11,530
פלורידה
משרד הוליווד, פלורידה
3900 Hollywood Blvd.
הוליווד, פלורידה 33,021
צור קשר
© 2,015 Bagolie פרידמן LLC
מפת אתר | צרפת ישראל מקסיקו פורטוגל רוסיה הודו הפיליפינים וייטנאם עיראק
כתב ויתור: המידע המשפטי offert בזאת Bagolie על ידי פרידמן, LLC – ניו ג’רזי, ניו יורק ופלורידה פגיעה אישית עורכי הדין אינו מהווה ייעוץ משפטי פורמלי ולא ההיווצרות של יחסי עורך דין-לקוח. משרד עורכי הדין שלנו ברישיון לעריכת דין בניו ג’רזי, ניו יורק ופלורידה. כיסוי ארצי ובינלאומי באמצעות היועצים קשורים.